Українка Дарина Зевіна виграла два золота Кубка світу з плавання

13 жовтня 2013, 14:58
0
59
Дарина Зевіна

Дарина Зевіна завоювала дві золоті медалі в перший день етапу Кубка світу FINA з плавання на короткій воді.

Наша спортсменка фінішувала першою у фіналі 50 метрів на спині. Її результат - 27.12. Другий припливла триразова чемпіонка світу Катінка Хоссу (27.46). Третьою фінішувала бронзовий призер юнацьких Олімпійських ігор росіянка Олександра Папуша (27.63).

Друге золото Зевіна завоювала на дистанції 200 метрів на спині. Вона фінішувала за 2:02.95. Срібло завоювала японська спортсменка Саяка Акасі (2:05.69), бронзу - угорка Катінка Хоссу (2:07.21).

Третій етап Кубка світу FINA з плавання на короткій воді проходить 12-13 жовтня в Москві. Україну на цих змаганнях представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль, Андрій Хлопцов, Надія Коба, Віталій Алпатов, Андрій Яськів, Ганна Стеценко, Андрій Птіцин та Владислав Ведерников.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українка Дарина Зевіна виграла два золота Кубка світу з плавання

За матеріалами: usf.org.ua