Біатлон: Джима і Семеренко зупинилися за крок від медалі в Рупольдингу

0
674
Юлія Джима

Успішною видалася індивідуальна гонка в Рупольдингу для української збірної.

Українські біатлоністки Юлія Джима і Валя Семеренко фінішували за крок від подіуму в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Рупольдингу, зайнявши четверте і п'яте місце.

Обидва наших лідери увійшли до п'ятьох дівчат, які пройшли гонку без промахів, і до останнього претендували на подіум. Більш того, Валя пішла на останнє коло в шести секундах відставання від Кайси Макарайнен і виграючи 14 секунд у Джими. Але на останнє коло у Валі сил не вистачило - вона в підсумку пропустила вперед Джиму, поступившись їй 7 секундами.

До останнього здавалося, що Юлія фінішує третьою, а Валя виявиться четвертою, але Розанна Кроуфорд, яка стартувала під 96-м стартовим номером, сенсаційно закрила всі мішені і посіла третє місце.

Перемога дісталася Доротеї Вірер, яка не тільки бездоганно пройшла всі вогневі рубежі, але й зуміла показати найкращий час серед тих біатлоністок, хто закрив усі мішені. Другою стала Кайса Макаряйнен з одною штрафною хвилиною, яка на фініші програла переможниці лише 12.7 секунд.

Успішно першу половину гонки провели Ірина Варвинець і Олена Підгрушна, але Іра далі допустила по одному промаху і стала 22-ю, пропустивши  Анастасію Меркушину, яка також двічі промахнулася. Підгрушна на останніх двох рубежах допустила три промахи і вирішила не закінчувати гонку, зійшовши після четвертої стрільби. Не потрапила в очки також Юлія Журавок - три промахи в гонці.