0
1805
Бесєдін вибув на півроку

Український футболіст пошкодив одразу кілька м'язів ноги, відновлення забере близько шести місяців.

Нападаючий збірної України Артем Бесєдін пропустить близько півроку через травму, яку отримав під час матчу проти Швеції, який відбувся напередодні. Про це в середу, 30 червня, повідомляє прес-служба Динамо Київ.

За підсумками МРТ, у форварда виявили часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бічної зв'язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення.

За оцінками лікарів Динамо, термін відновлення футболіста близько шести місяців.

Нагадаємо, на 98-й хвилині матчу 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція-Україна захисник шведів Маркус Даніельссон у підкаті вдарив Бесєдіна прямою ногою в коліно, після чого отримав червону картку. Форвард України пішов з поля за допомогою лікарів.

Матч завершився перемогою збірної України з рахунком 2:1. На останніх хвилинах додаткового часу переможний гол забив Артем Довбик.

В 1/4 фіналу Україна гратиме в Римі зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня о 22:00.