Суперліга: Азовмаш переконливо обіграв Ферро

Sport bigmir,  6 листопада 2013, 22:05
0
148
Суперліга: Азовмаш переміг Ферро

У середу, 6 листопада, в матчі баскетбольної Суперліги маріупольський Азовмаш переграв Ферро.

Азовмаш - Ферро - 81:58

Завдяки перевазі в передній лінії маріупольський Азовмаш здобув переконливу перемогу над запорізьким Ферро з рахунком 81-58.

Дует матчу

Ключову роль у перемозі левів зіграв дует "бігменом" у складі Деніела Кікерта, який відзначився 19 очками та 7 підбираннями, а також Кирила Натяжка, який додав 19 очок і 8 зібраних відскоків.

Перевага матчу

Азовмаш домінував у боротьбі під щитами протягом усього матчу, зібравши на 16 відскоків більше, ніж суперник (49/33). Крім того, маріупольці були значно більш влучними з середньої дистанції, реалізувавши 29/56 двоочкових кидків (проти 15/38 у суперника).

Хід гри

Якщо дебют поєдинку пройшов за переваги гостей, то надалі Азовмашу вдалося перехопити ініціативу завдяки точним кидкам Деніела Кікерта, який отримав 10 очок у першій чверті, і його партнерів. Ще більше леви зміцнили свої позиції протягом десяти наступних хвилин, вигравши першу половину з рахунком 42-30. Сприяла цьому і вагома перевага господарів паркету в боротьбі за підбір (26/15). Після великої перерви баскетболісти маріупольської команди збільшили свою перевагу до 23-х очок.

Статистика

Крім Кікерта і Натяжка, важливу роль в успіху своєї команди зіграв Максим Пустозвонов, на рахунку якого 17 очок і 3 підбирання.

Найрезультативнішим гравцем у складі Ферро став Ентоні Маршалл, який отримав 20 очок. 14 очок, 7 передач і 7 підбирань в активі Артема Буцького.

За матеріалами: superleague.ua