iSport.ua,  12 квітня 2018, 06:40
0
103

Визначився останній учасник плей-офф Національної баскетбольної асоціації. Таким чином, уже стали відомі всі 16 команд, які зіграють в плей-офф.

Міннесота в останньому, вирішальному матчі сезону, на своєму паркеті здолала Денвер в овертаймі і стала останнім учасником плей-офф.

Рахунок 101:101 в кінці четвертої чверті тримався більше двох хвилин, а в овертаймі "вовки" дотиснули суперників.

Повернення Джиммі Батлера - ось те, що дозволило команді Тібодо вперше з 2004 року потрапити в матчі на виліт. З ним команда відчутно краща, ніж без нього.

Таким чином, стали відомі всі 16 команд, які зіграють в плей-офф. На Сході це Торонто, Бостон, Клівленд, Філадельфія, Індіана, Маямі, Вашингтон і Мілуокі. На Заході - Х'юстон, Голден Стейт, Юта, Портленд, Новий Орлеан, Оклахома-Сіті, Сан-Антоніо і Міннесота.