Михайлюк допоміг Лейкерс здобути перемогу над Кліпперс

iSport.ua,  13 липня 2018, 07:10
0
146
Святослав Михайлюк

Святослав зумів набрати 15 очок і допомогти команді вийти в чвертьфінал Літньої ліги НБА.

Лос-Анджелес Лейкерс зуміли вийти в чвертьфінал Літньої ліги НБА, впевнено обігравши Лос-Анджелес Кліпперс - 82:69.

Серйозний внесок у перемогу своєї команди вніс український захисник Лейкерс Святослав Михайлюк. Він набрав 15 очок (5 з 7 з гри, 1 з 3 триочкових, 4 з 4 штрафні), зробив 3 підбирання, віддав 4 передачі і не допустив жодної втрати.

В одному з моментів Михайлюк вразив уболівальників і тренерів своїм кидком після степ-бека. Цю дію оцінили головний тренер Лейкерс Люк Волтон і захисник команди Ленс Стівенсон.

TOO. MUCH. SAUCE. @sviat_10

Публикация от Los Angeles Lakers (@lakers)

Інший українець - Богдан Близнюк провів на паркеті 6 хвилин за Кліпперс, за які встиг відзначитися двома набраними балами і перехопленням.

Раніше повідомлялося про те, що Святослав Михайлюк підписав трирічний контракт з Лейкерс.