iSport.ua,  28 листопада 2020, 23:14
0
349

Проваливши старт матчу, наші баскетболісти не зуміли наздогнати Словенію.

Збірна України поступилася чинним чемпіонам Європи Словенії у третьому турі кваліфікації Євробаскету-2022 з рахунком 73:84.

Наші баскетболісти провалили старт поєдинку - словенці вже на другій хвилині вели +8, через що Айнарс Багатскіс був змушений реагувати тайм-аутом. Але і він не допоміг - словенці зробили ривок 16 і довели свою перевагу до +24, з якими і завершили першу чверть.

У середині другої чверті Україна поступалася в 31 пункт, але коли Словенія трохи заспокоїлася, нашій збірній стало вдаватися справлятися зі швидким нападом суперника. Ми зробили 8 підбирань, стали більше влучати і виграли чверть - 19:17.

Після відпочинку українці продовжили розпочату в другій чверті і заключній чверті наші баскетболісти змогли наблизитися до суперника взагалі на 7 очок. І все ж занадто багато збірна України віддала на старті, що і дозволило виграти Словенії - 84:73

Словенія - Україна 84:73 (33:9, 17:19, 13:19 21:26)

Словенія: Блазіц 21 очко + 10 підбирань + 1 передача, Морган 13 очок + 11 підбирань + 1 передача, Косі 4 очки, 2 підбирання + 1 передача, Муріц 10 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Лапорнік 7 очок + 3 підбирання + 1 передача, Рупнік 12+3 підбирання + 7 передач.

Україна: Герун 15+3 підбирання, Лукашов 3 очки, 1 підбирання + 3 передачі, Санон 13 очок + 5 підбирань + 5 передач, Бобров 11+4 підбирань + 5 передач, Шундель 12+1 підбирання, Кравцов 11+4 підбирання.