В 1/8 фіналу ЧС з боксу пробилися п'ятеро українців

34
В 1/8 фіналу ЧС з боксу пробилися п ятеро українців
Митрофанов з перемоги стартував на чемпіонаті світу з боксу

У вихідні в Астані пройшли поєдинки 1/16 фіналу чемпіонату світу з боксу.

П'ять із шести українських боксерів пробилися в 1/8 фіналу чемпіонату світу з боксу.

З перемоги стартував на чемпіонаті світу наша головна надія на чемпіонство - капітан нашої збірної середньоваговик Дмитро Митрофанов .

У поєдинку 1/16 фіналу Дмитру протистояв боксер з Венесуели Хуан Патіно. Бій проходив з перевагою Митрофанова і закінчився перемогою українського боксера одноголосним рішенням суддів.

Микола Буценко, який виступає у ваговій категорії до 56 кг, в поєдинку з боксером з Шотландії Джозефом Хемом був точнішим за свого опонента і також у підсумку здобув закономірну перемогу одноголосним рішенням суддів.

Також одноголосним рішенням суддів у ваговій категорії до 60 кг Дмитро Черняк переміг російського боксера Дмитра Полянського, а от суперважковаговик Єгор Плевако узагалі достроково завершив свій бій.

У поєдинку з представником Ізраїлю Абдалою Каданом перший раунд пройшов з перевагою українського боксера, а вже в другому Плевако спочатку потряс Кадана ударом правою, і рефері відрахував ізраїльтянинові стоячий нокдаун. Після цього Плевако провів цілу серію важких ударів в голову Кадана, який цього разу ледь тримався на ногах, коли рефері знову зупинив бій і відрахував йому другий нокдаун.

Єдиним українців, зупиненим на стадії 1/16 фіналу, став представник у ваговій категорії до 69 кг Денис Лазарєв - він поступився розділеним рішенням суддів італійському боксерові Вінченцо Манджіакапре.

Таким чином, з десяти українських боксерів , які приїхали на чемпіонат світу, боротьбу за медалі продовжують п'ятеро - 21 жовтня свої поєдинки 1/8 фіналу проведуть Микола Буценко та Дмитро Митрофанов, а 22 жовтня - Дмитро Черняк, Олександр Ганзуля і Єгор Плевако .

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010Дмитрий МитрофановНиколай БуценкоЕгор Плевако