Гол Алієва не врятував Динамо-2 від поразки

20 вересня 2013, 20:58
0
32
Динамо-2 програло Полтаві

У рамках 11-го туру першості України серед команд першої ліги друга команда Динамо в п'ятницю провела матч на стадіоні ім. В.Лобановського проти ФК Полтава.

Перша ліга. 11-й тур

Динамо-2 ( Київ) - ФК Полтава - 1:2 ( 1:0)
Голи: Алієв ( 10, пен.) - Деркач ( 53 ), Хобленко ( 68 )

Динамо: 32.Тімофеєв, 2.Ягодінскіс, 3.Рижук (К), 4.Карп, 5.Братков, 6.Акубардія, 8.Алієв, 11.Маїк, 14.Савченко, 27.Черноморець ( 9.Хльобас, 71), 37.Юссуф
Запасні: 55.Волинець, 10.Панфілов, 13.Трубочкін, 15.Цибульнік, 24.Лухтанов, 25.Яремчук

Полтава: 12. Кучинський, 2.Чеботаєв, 3.Даценко, 8.Шевчук, 9.Хобленко, 11.Зеленевич (28.Турчанов, 86), 13.Жданов (К), 18.Семененко ( 23.Деркач, 43), 24. Зозуля ( 45.Фаворов, 56), 33.Шаврін , 89.Насібулін ( 5.Скороходов , 90 +1 )
Запасні: 16.Борісенко, 6.Коваленко, 30.Каськов

Динамівці , так і не виграли в першій третині першості жодного матчу, почали гру впевнено і рішуче. Вже на 10-й хвилині рахунок був відкритий. Карп увійшов по центру і напоровся на виставлену ногу захисника. Незважаючи на деяку картину падіння Каталіна, арбітр впевнено вказав на "точку". Олександр Алієв пробив сильно в лівий від себе кут, та воротар, хоч і вгадав напрям удару, м'яч не дістав. 1:0. Частину тайму динамівці впевнено вели гру, дозволяючи супернику лише розрізнені контратаки.

Після перерви боротьба була рівною, а відзначилися гості. Три поспіль кутових подали вони біля воріт Динамо і зрештою Деркач проштовхнув м'яч у ворота. 1:1. Гості поступово заволоділи ініціативою і незабаром забили ще: після навісу справа Хобленко у високому стрибку забив у ворота своєї колишньої команди 1:2.

Динамо-2 терпить четверту поразку і як і раніше замикає турнірну таблицю першості .

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net :Гол Алієва не врятував Динамо-2 від поразки.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua