Найближчий суперник Динамо в Лізі Європи програв на своєму стадіоні

29 вересня 2013, 14:55
0
29
Рапід програв супернику

Найближчий суперник київського Динамо в Лізі Європи, віденський Рапід, несподівано поступився у 10-му турі австрійської Бундесліги.

Суперником був один з аутсайдерів ліги, Вольфсбергер Атлетик. Цю гру на домашньому стадіоні Рапіда, Герхард Ханаппі, відвідали 12,200 глядачів.

Початок зустрічі складався якнайкраще для команди Зорана Баришича. Господарі швидко повели з рахунком 2:0 після голів Шауба на 10-й і Пецоса на 20-й хвилинах, причому обидва рази в ролі асистента виступав німецький капітан віденців Штефан Хофманн. Правда потім, ще до перерви, на 30-й хвилині, гості зусиллями Ліндлі один гол відіграли.

У другому таймі домінував Вольфсбергер який забив три м'ячі. Підопічні Баришича повністю провалили початок другої половини зустрічі. На 51-й хвилині Гота зрівнює рахунок, а через п'ять хвилин Топсагіч виводить гостей вперед.

На 70-й хвилині Рніч поставив крапку в матчі - 2:4. У решту 20 хвилин господарі поля не змогли навіть скоротити відставання в рахунку.

Склад Рапіда в цьому матчі виглядав так: Новота-Тріммель, Зоннляйтнер, Дібон, Палла-Піхлер (Берендт, 73), Пецос-Шауб, Штеффен Хофманн (Забітцер, 61), Бюргшталлер (Грозурек, 61)-Бойд.

Після десяти турів Рапід займає в чемпіонаті Австрії четверте місце (4 перемоги, 3 нічиї, 3 поразки, різниця м'ячів- 19:12, 15 очок).

Нагадаємо, матч другого туру групи G Ліги Європи УЄФА Рапід-Динамо відбудеться в найближчий четвер, 3 жовтня. Гра на стадіоні Герхард Ханаппі почнеться о 20:00 за київським часом.

Рапід Відень - Вольфсбергер Атлетик. Відео голів матчу

Джерело відео: ORFTV10 via youtube

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Найближчий суперник Динамо в Лізі Європи програв на своєму стадіоні

За матеріалами: ФК Динамо Київ