Антонов: Не очікував, що мені буде пряма червона картка

30 вересня 2013, 13:33
0
17
Антонов попросив вибачення у Федецького

Нападаючий Чорноморця Олексій Антонов прокоментував своє вилучення у матчі 11 туру чемпіонату України проти Дніпра.

"Неприємно, що так вийшло. Звичайно, засмучений цим моментом, але вже нічого не вдієш. У тому моменті грубого умислу з мого боку не було. Просто я раніше встав, був перший на м'ячі, і так вийшло, що наступив Федецькому на ногу. Починав робити рух, тому й не побачив.

Я ніколи навмисне грубо не грав і такими підлостями не займаюся. Попросив вибачення потім у Федецького, що так вийшло.

Не чекав , що буде пряма червона картка. Думав , штрафний або жовта максимум.

Санкції в клубі? Є, але поки мені нічого не говорили. Не сказав би, що матч з Дніпром був для мене сильно принциповим. Для мене всі ігри такі. Але якщо Дніпро виграв, значить, заслужено, рахунок на табло. Так, перервалася наша переможна серія. Всі серії коли-небудь рано чи пізно закінчуються", - підсумував Антонов.

Нагадаємо, Дніпро обіграв Чорноморець з рахунком 2:0. На 70-й хвилині, за рахунку 1:0, Антонов наступив на ногу Артему Федецькому, за що отримав пряму червону картку.

За матеріалами: Террикон