0
36
Селезньов: Хуанде Рамос ще не звик до наших реалій

Нападаючий Дніпра Євген Селезньов заявив, що перенесення поєдинку з Металістом через відсутність електрики на стадіоні дуже сильно засмутило команду.

"Ніхто нічого не сказав. 40 хвилин чекали відновлення матчу, і замість того, щоб почекати ще хвилин 15-20, гру зупинили. Мабуть, комусь не хотілося, щоб така гра була продовжена.

Команда засмучена дуже сильно. У нас всі хотіли грати. Думаю, що і Металіст також хотів грати. Але думаю, що делегат вирішив, що нам не варто грати сьогодні. Кажуть, що за Регламентом треба було прийняти таке рішення, але думаю, що 15-20 хвилин можна було ще почекати.

Я думаю, що у людей забрали свято сьогодні. Свято - це не перемога Дніпра, або Металіста. Свято самої гри. Був хороший футбол, на який прийшло стільки людей. Замість того, щоб почекати ще 15 хвилин, просто скасували гру, посилаючись на регламент", - сказав Селезньов в ефірі телеканалу 2+2.

За його словами, головного тренера Дніпра Хуанде Рамоса ситуація з електрикою на Дніпро Арені розсмішила.

"Він посміявся. Напевно, він ще не до кінця звик до українських реалій", - наголосив Селезньов.

Нагадаємо, в неділю, 6 жовтня, центральний матч 12-го туру між Дніпром і Металістом був перерваний після першого тайму через відсутність освітлення.