Пивоваров: Сподіваюся, команда зробить висновки

21 жовтня 2013, 09:40
0
25
Металіст втратив очки в матчі з одеським Чорноморцем

Перший віце-президент Металіста прокоментував втрату очок харківської команди в матчі з Чорноморцем .

"Очки втрачати завжди прикро. Суперник добре грав в обороні і був організований. Нам, на жаль, забити не вдалося.

Сподіваюся, команда зробить висновки і почне активно грати з першої хвилини. І звичайно, сподіваюся на швидке одужання травмованих.

Очевидно, наступна втрата очок опустить нас вниз у таблиці, тому більше цього допускати не можна... ", - написав Пивоваров на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Металіст вдома зіграв внічию 0:0 з Чорноморцем в 13-му турі Прем'єр-ліги. Наразі  харківський клуб на одне очко випереджає Шахтар і Дніпро і має у запасі недограний матч з Дніпром, перерваний після перерви за рахунку 2:1 на користь дніпропетровської команди.