Мессі - лідер сезону за нереалізованими пенальті в Іспанії

0
284
Ліонель Мессі

Аргентинський футболіст Ліонель Мессі найчастіше серед інших гравців Ла Ліги не може реалізувати свої одинадцятиметрові удари.

Барселона сенсаційно зазнала першої поразки в сезоні від Еспаньола в першому чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії - 0:1.

На 62-й хвилині "синьо-гранатовим" видався шанс відкрити рахунок, але лідер команди Ліонель Мессі не реалізував одинадцятиметровий удар.

Для нього це був третій незабитий пенальті в сезоні-2017/18. Аргентинець лідирує за цим показником серед гравців Ла Ліги (з урахуванням всіх офіційних турнірів).

Раніше повідомлялося про те, що Ліонель Мессі побив рекорд Герда Мюллера за голами за один клуб в ТОП-5 європейських ліг.