Суперник України в Кубку націй виграв Кубок короля Таїланду

iSport.ua,  25 березня 2018, 19:04
0
316
Збірна Словаччини виграла Кубок короля Таїланду

Збірна Словаччини виграла товариський міжнародний турнір. На голи Альберта Руснака і Міхала Дюриша в першому таймі суперник відповів точним ударом Ахмеда Халіла у другому.

У півфіналі турніру словаки обіграли ОАЕ з рахунком 2:1. На голи Альберта Руснака і Міхала Дюриша в першому таймі суперник відповів точним ударом Ахмеда Халіла у другому.

У фіналі словацька збірна обіграла Таїланд. У першому таймі команді Козака перевагу забезпечили голи Дуди і Мака, на що господарі відповіли точним ударом Каєвпрома. У другому таймі суперники обмінялися голами - на гол словака Пачінди тайці відповіли голом Хемвібуна.

Словаччина є суперником України в Лізі націй, разом із Чехією. Українці зіграють проти словаків 9 вересня і 18 листопада.