Арсенал у більшості не втримав перемогу над Атлетіко

iSport.ua,  27 квітня 2018, 00:05
0
316
Атлетіко уник поразки в матчі з Арсеналом

Арсенал приймав на своєму полі мадридський Атлетіко в першому матчі півфіналу Ліги Європи. Зустріч проходила на стадіоні Емірейтс і завершилася з рахунком 1:1.

Команда Арсена Венгера не зуміла втримати перемогу в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи.

Гості грали вдесятьох з 10-ї хвилини, після того як захисник Шиме Врсалько отримав другу жовту картку.

Через кілька хвилин після видалення хорвата головний арбітр зустрічі, француз Клеман Турпен, видалив і наставника Атлетіко Дієго Сімеоне, який був обурений його діями.

Арсенал відкрив рахунок на 61-й хвилині після точного удару Олександра Ляказетта, проте на 82-й хвилині "матрасникам" вдалося відігратися, коли відзначився Антуан Грізманн.

Матч-відповідь у Мадриді на стадіоні Ванда Метрополітан команди проведуть 3 травня.

Арсенал - Атлетіко 1:1

Голи: Ляказетт, 61 - Грізманн, 82

Арсенал: Оспіна - Бельєрін, Мустафі, Косельні, Монреаль - Ремсі, Джака, Уїлшир - Озіл, Уелбек - Ляказетт

Атлетіко: Облак - Врсалько, Хіменес, Годін, Ернандес - Корреа (Савіч, 75), Сауль, Парией, Коке - Гамейро (Габі, 65), Грізманн (Торрес, 85)

Попередження: Врсалько

Вилучення: Врсалько, 10 (друга жовта картка)