Динамо не змогло обіграти Маріуполь у чемпіонаті України

iSport.ua,  4 травня 2018, 21:00
0
283

Кияни зменшили свої шанси на здобуття золотих медалей у цьому році. Залишаються лише теоретичні можливості за сприятливих обставин.

Київське Динамо втратило очки в матчі 30-го туру чемпіонату України вдома з Маріуполем.

Уже з 15-ї хвилини кияни опинилися в ролі команди, яка програє. Тотовицький відпасував під удар Борячуку, а Андрій у дотик спрямував м'яч у дальній кут.

Після пропущеного гола кияни великими силами перейшли на чужу половину поля, багато володіли м'ячем, але без особливих дивідендів. Оборона Маріуполю до перерви впоралася з усіма запропонованими їй завданнями.

У дебюті другого тайму киянам вдалося зрівняти рахунок. Биков збив Мбокані в штрафному майданчику - Абдула показав на точку пробиття, а Циганков холоднокровно реалізував пенальті.

Незважаючи на те, що в киян був попереду майже цілий тайм, небезпечні моменти почали виникати лише під кінець поєдинку. Небезпечно пробивали Вербич і Циганков, не реалізував вихід на воротаря Мбокані. Цього виявилося замало, щоб забити ще - нічия (1:1).

Цей результат значно зменшує шанси Динамо на чемпіонство - киянам потрібно сподіватися, що Зоря і Верес на двох у "гірників" відберуть щонайменше три очки.

Динамо - Маріуполь (1:1)

Голи: Циганков, 55 (з пенальті) - Борячук, 15

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піварич - Шепелєв (Мбокані, 46), Ротань - Циганков, Шапаренко, Гонсалес (Вербич, 46) - Бесєдін

Маріуполь: Гальчук - Яворський, Білий, Биков - Тищенко, Піхальонок (Ігнатенко, 65). Дедечко, Демірі - Мишньов (Болбат, 86), Тотовицькй - Борячук (Чурко, 90+2)

Попередження: Бесєдін - Мишньов, Борячук, Дедечко, Болбат