Україна розписала нічию з англійцями на ЧЄ серед юнаків

iSport.ua,  20 липня 2018, 20:42
0
284

Збірна України ділить перше місце в групі разом з англійцями на чемпіонаті Європи серед юнаків до 19 років.

Збірна України під керівництвом Олександра Петракова зіграла внічию зі збірною Англією в другому турі групового етапу на чемпіонаті Європи серед юнаків до 19 років.

"Синьо-жовті" пропустили в дебюті зустрічі. Вже на 8-й хвилині Маркус Таверньє відкрив рахунок у матчі, засмутивши українського голкіпера Владислава Кучерука.

Україна зуміла відігратися під завісу тайму. Супряга в боротьбі із захисником примудрився дивним чином точно пробити з гострого кута - 1:1.

У другому таймі команди голів не забивали. У підсумку нічия - 1:1. Збірні України і Англії мають у своєму активі по 4 очки і ділять першу сходинку у квартеті.

Україна - Англія (1:1)

Голи: 0:1 - 8 Таверньє, 1:1 - 39 Супряга.

Україна U-19: Кучерук, Бондар, Миколенко, Конопля, Попов (Снурніцин, 73), Хахльов (Чех, 90), Корнієнко, Цитаішвілі (Ременюк, 62), Дришлюк, Булеца, Супряга.

Англія U-19: Балькомб, Танганга, Чалоба, Стерлінг, Таверньє, Льюїс, Сандерс, Ембльтон, Вaттс (Кірбі, 84), Бриртон, Херст (Моррис, 81).

Попередження: Попов (30).

У заключному матчі на груповому етапі збірна України зіграє з турками. Поєдинок відбудеться в понеділок, 23 липня.