Рівер Плейт - володар Копа Лібертадорес-2018

iSport.ua,  10 грудня 2018, 00:28
0
246

На Сантьяго Бернабеу зустріч закінчилася з рахунком 3:1. Рівер Плейт став учетверте володарем Кубка Лібертадорес.

У другому фінальному поєдинку Копа Лібертадорес Рівер Плейт у столичному дербі переграв Бока Хуніорс із рахунком 3:1 в овертаймі.

На 44-й хвилині форвард Даріо Бендетто вивів номінальних гостей уперед. Ріверу вдалося зрівняти рахунок на 68-й хвилині завдяки голу нападника Лукаса Пратто. Оскільки команди в першому матчі зіграли в результативну нічию 2:2, то у зв'язку з тим, що основний час закінчився з рахунком 1:1, у матчі-відповіді було призначено два додаткові тайми по 15 хвилин.

На 92-й хвилині півзахисник Боки Вілмар Барріос отримав другу жовту картку, яка автоматично переросла в червону. Номінальні господарі, скориставшись чисельною перевагою, забили два голи. На 109-й хвилині відзначився потужним ударом у дев'ятку із-за штрафного майданчика хавбек Хуан Кинтеро, а останній гол по-хокейному забив на 122-й хвилині Гонсало Мартінес.

Рівер Плейт став учетверте володарем Кубка Лібертадорес і вперше із 2015 року. У Боки ж в активі шість титулів.

Рівер Плейт - Бока Хуніорс 3:1 (перший матч - 2:2)

Голи: Пратто, 68, Кинтеро, 109, Г. Мартінес, 120+2 - Бенедетто, 44

Рівер Плейт: Армані - Монтіель (Майяда, 74), Майдана, Пінола, Каско - Е. Перес, Понсіо (Кинтеро, 59) - Фернандес (Сукуліні, 111), Паласіос (Альварес, 97), Г. Мартінес - Пратто

Бока Хуніорс: Андрада - Буффаріні (Тевес, 111), Іск'єрдос, Магальян, Олас - Нандес, Барріос, П. Перес (Гаго, 89) - Вілья (Хара, 96), Бенедетто (Абіла, 62), Павон

Попередження: Понсіо, Фернандес, Майдана, Каско - П. Перес, Барріос, Тевес

Вилучення: Барріос, 92 (друга жовта картка)

Відзначимо, що це перше в історії Суперклассіко, яке проходило у фіналі цього турніру.

Ця гра була настільки важливою й історичною, що тисячі фанатів пожертвували роботою заради поїздки на неї.