Ман Сіті принизив Шальке, забивши сім м'ячів

210
Ман Сіті принизив Шальке, забивши сім м ячів
Манчестер Сіті - Шальке 7:0

Зінченко відзначився асистом і допоміг "городянам" здобути неймовірну перемогу.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті розгромив Шальке з рахунком 7:0.

У поєдинку взяли участь українські легіонери Євген Коноплянка та Олександр Зінченко. Але якщо перший не зміг порадувати хорошою грою за німецький клуб, то другий став одним з найкращих гравців матчу, віддавши результативну передачу на Сане на 43-й хвилині матчу.

Хоча "городяни" і виграли зустріч в Німеччині з рахунком 3:2, наставник Сіті Хосеп Гвардіола розумів, що цього недостатньо. У сучасному футболі багато прикладів, коли аутсайдери виривали перемогу над фаворитом. З недавніх - матч-відповідь Реала з Аяксом в Лізі чемпіонів.

Тому гра почалася спокійно. Обидві команди вирішили спочатку "промацати ґрунт", а вже потім проводити активні атаки. Така зайва обережність була обумовлена ​​становищем обох клубів після першого матчу в Гельзенкірхені. "Городяни" розуміли, що розслаблятися не можна, навіть попри гандикап, здобутий в першому матчі. Шальке - дуже непроста команда, здатна піднести сюрприз будь-якому клубу.

Тому перші 30 хвилин пройшли практично без моментів, - суперники придивлялися один до одного. Все змінилося на 32-й хвилині матчу. Брума збив у штрафному майданчику Бернарду Сілву і відразу ж суддя за цей фол призначив пенальті. До позначки підійшов Агуеро і впевнено реалізував 11-метровий.

Не минуло й п'яти хвилин, як господарі забили другий. Стерлінг п'ятою віддав пас в штрафний на Агуеро, і той з 5 метрів пробив в правий нижній кут воріт. А через кілька атак підопічні Гвардіоли відсвяткували ще одне взяття воріт. Цього разу постарався український захисник Сіті Олександр Зінченко. Фулбек ідеально навісив в штрафну на Сане, якому залишалося лише переправити м'яч у ворота. На цьому перший тайм закінчився.

Після перерви свій другий гол в матчі забив Сане. Німець вже втік святкувати дубль, проте арбітр не зарахував взяття воріт. Лерой не опустив рук, незважаючи на невдачу. Вже через 3 хвилини молодий німець виконав навіс з лівого кута штрафного, а Стерлінг з першого торкання відправив м'яч у ворота.

На 71-й хвилині Зінченко взяв участь у ще одній гольовий атаці. Олександр відпасував на Сане, який віддав м'яч Бернарду Сілві. Португалець вирішив довго не думати і відразу ж "більярдним" ударом від штанги забив м'яч.

На цьому розгром німців англійцями не закінчилася. На 78-й хвилині, вийшовши на заміну, вундеркінд "городян" Філ Фоден після пасу від Сане вдарив з близької дистанції по воротах Шальке і забив гол. Завершив знищення підопічних Тедеско нападаючий Жезус. Бразилець вирішив особливо не старатися і пробив прямо по центру воріт з близької дистанції. Але такий м'яч виявився складним для Фарманна - 7:0.

Таким чином, Манчестер Сіті розгромив Шальке на своєму полі і із загальним рахунком 10:2 пройшов в наступний раунд Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті - Шальке 7:0 (перший матч - 3:2).