Динамо обіграло Олімпік у виїзному матчі

202
Динамо заробило 3 очки в матчі з Олімпіком

Поєдинок відзначився двома пенальті в першому таймі.

Олімпік приймав Динамо в матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу.

Матч почався спокійно, а через 10 хвилин команди почали проявляти активність. На 11-й хвилині Бетім потрапив рукою в голову Денису Гармашу, після чого у ворота донецького клубу призначили пенальті, а Циганков його реалізував - 0:1.

У середині першого тайму кияни помітно активізувалися, а гравці Олімпіка пішли в оборону. На 26-й хвилині трапилася нагода для призначення пенальті і в ворота Динамо. Гай зробив удар по воротах і зрівняв рахунок - 1:1.

Після невдалого удару по воротах киян на 38-й хвилині Бойко відправив м'яч на Циганкова, який навісив, а Русин перевів м'яч головою у ворота суперника, забивши останній у матчі гол.

Після перерви команди повернулися без змін у складах. Динамо продовжувало контролювати гру, і гравці Олімпіка робили все, щоб не пропустити третій м'яч.

Олімпік - Динамо 1:2

Голи: Гай, 27 (з пенальті) - Циганков, 14 (з пенальті), Русин, 39.

Олімпік: Бетім - Снурніцин, Цимбалюк, Гришко - Ксьонз, Гай, Кольцов (Кравчук, 63), Політило, Г.Пасіч (Шиндер, 81) - Балашов (Дегтярьов, 62) - Матар.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Кадар, Бурда, Миколенко - Шепелєв, Буяльський - Циганков, Гармаш (Шапаренко, 67), Сідклей - Русин (Вербич, 81).

Попередження: Матар - Русин, Бурда, Кадар.