Ярмоленко забив шикарний гол за Вест Хем в матчі проти Норвіча

0
959
Андрій Ярмоленко

Востаннє Андрій забивав за англійський клуб майже рік тому.

Український хавбек лондонського Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі на домашній поєдинок проти Норвіча в рамках 4-го туру АПЛ.

Головний тренер "молотобійців" Мануель Пеллегріні навряд чи пошкодував про своє рішення, оскільки 29-річний вінгер забив гол у другому таймі.

На 56-й хвилині Андрій перехопив м'яч, увірвався в штрафну Норвіча і віддав на партнера, який потім втратив м'яч. Проте від оборонця "канарок" м'яч відлетів знову до Ярмоленка, який був нещадний - 2:0.

Зауважимо, що перший гол у цьому поєдинку забив новачок команди Себастьян Аллі.

Зазначимо, що минулого разу Ярмоленко забивав у чемпіонаті Англії 16 вересня 2018 року, коли він відзначився дублем у ворота Евертона.