Олімпік впевнено обіграв Львів

iSport.ua,  13 червня 2020, 22:17
0
150

Донецька команда здобула перемогу із рахунком 2:0. Обидва голи на рахунку Максима Тейшейри.

У суботу, 13 червня, в Києві в рамках 26-го туру УПЛ зустрілися Олімпік і Львів.

Матч почався в хорошому темпі і загострився жовтою карткою на п'ятій хвилині поєдинку. Після першого моменту команди трохи зменшили темп, а м'ячем більшу частину часу в першому таймі володіли львів'яни. Підопічні Єгіше Мелікяна заробляли стандартні положення, але не змогли реалізувати жодного.

Олімпік так само довгий час не міг закінчити голом свої атаки через неточні передачі. На перерву команди пішли з рахунком 0:0 на табло.

На другий тайм донецька команда вийшла з іншим настроєм - гравці виглядали набагато активніше і володіли м'ячем. Перший гол не змусив себе чекати - на 54-й хвилині відзначився Тейшейра.

Львів відповів хорошим моментом, однак втрутилися гравці Олімпіка, які пізніше забили ще один гол, забезпечивши комфортний рахунок в матчі. Друге взяття воріт також на рахунку Максима Тейшейри.

Олімпік - Львів 2:0

Голи: Тейшейра, 54, 84

Олімпік: Кичак - Кравченко, Гришко, Зотько, Лебеденко - Політило, Цимбалюк, Романовський (Завійський, 74) - Балашов (Пасіч, 62), Шахаб (Баланюк, 75), Тейшера (Ксьонз, 85)

Львів: Сарнавський - Гончар, Борзенко, Братков, Люлька (Ходаковський, 76) - Дамацена (Приймак, 58), Бопесу - Татарков, Альваро, Шина - Яковеллі (Нич, 58)

Попередження: Романовський, Цимбалюк, Зотько, Кичак - Шина, Борзенко, Татарков, Альваро, Нич