Реал грав тільки тайм, але все одно здолав Ейбар

iSport.ua,  15 червня 2020, 00:33
0
75

"Вершкові" добилися потрібного результату, незважаючи на слабку гру в другій половині зустрічі.

Реал здобув перемогу над Ейбаром в домашньому матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії. Поєдинок пройшов на стадіоні Альфредо ді Стефано і завершився з рахунком 3:1.

Уже до 37-ї хвилини господарі забили три голи - у складі "вершкових" відзначилися Тоні Кроос, Серхіо Рамос і Марсело. Однак після сильного першого тайму команда Зінедіна Зідана трохи розслабилася.

На 60-й хвилині Ейбар відіграв один м'яч зусиллями Педро Бігаса. Забитий гол додав гостям впевненості - вони притиснули "вершкових" до штрафної і не дали їм провести жодної атаки.

Вихід Вінісіуса і Гарета Бейла практично не вплинув на хід матчу. Гості продовжували контролювати гру, а в середині другого тайму і зовсім могли забити другий гол. Педро Леон вийшов один на один з Тібо Куртуа, але переграти бельгійського голкіпера не зумів. У підсумку "вершкові" все ж довели матч до перемоги.

Реал - Ейбар 3:1

У турнірній таблиці Реал йде на другому місці, набравши 59 очок. Відставання від лідируючої Барселони становить два бали. Ейбар розташувався на 16-му рядку, маючи в активі 27 очок.