УПЛ: Колос завдав поразки Олександрії, львівське дербі завершилося внічию

iSport.ua,  27 червня 2020, 19:00
0
226

Карпати в меншості зуміли піти від поразки в матчі з ПФК Львів.

Колос вперше набрав очки у другій частині УПЛ, обігравши Олександрію 2:1. У першому таймі дублем відзначився Лисенко, на що Олександрія зуміла відповісти лише одним голом Ковальця в дебюті другого тайму.

Колос - Олександрія 2:1

Голи: Лисенко, 20, 29 - Ковалець, 47

Колос: Волинець - Зозуля, Гавриш (Парамонов, 46), Максименко (Задоя, 59), Ємець - Богданов, Мілько - Ільїн (Морозко, 7, Д. Костишин, 72), Смирний, Вільхамссон (Кожушко, 73) - Лисенко.

Олександрія: Паньків - Пашаєв (Мишенко, 69), Бухав (Шендрик, 70), Дубра, Мірошниченко (Вантух, 30) - Ковалець, Довгий (Грицук, 58), Банада - Задерака (Лучкевич, 46), Сітало, Третьяков.

Попередження: Морозко, Зозуля, Богданов - Мірошниченко.

У паралельному матчі Карпати відновили свої виступи в УПЛ після карантину нічиєї з ПФК Львів. Цінності цієї нічиєї додає той факт, що Карпати весь другий тайм грали в меншості, але зуміли зрівняти рахунок і утримати нічию.

Карпати - Львів 1:1

Голи: Діда, 62 - Сабіну, 36

Карпати: Кудрик - Якимець, Гіоргідзе (Тлумак, 74), Слюсар, Дубінчак - Притула - Танчик (Хлань, 74), Сич, Хахльов, Козак (Рунич, 58) - Бойчук (Діда, 58)

Львів: Сарнавський - Гончар (Люлька, 71), Борзенко, Бртатков, Бопезю (Клименчук, 83) - Богунов (Ренаном, 80), Татарка, Сабіну (Приймак, 46), Шина - Альваро, Яковеллі

Попередження: Хахльов, Гіоргадзе, Кудрик - Шина, Богунов

Вилучення: Хахльов, 42