Челсі розгромив Уотфорд і повернувся в топ-4

iSport.ua,  5 липня 2020, 00:05
0
136

Лондонський Челсі здобув перемогу над Уотфордом з рахунком 3:0 в матчі 33-го туру АПЛ, отримавши 57 очків.

Рахунок в матчі на 28-й хвилині відкрив Олів'є Жиру. На 43-й хвилині Вілліан забив другий гол, реалізувавши пенальті.

Крапку в матчі поставив Росс Барклі, який забив на другій компенсованій хвилині до другого тайму.

Челсі набрав 57 очок і повернувся на 4-е місце в таблиці, обійшовши Манчестер Юнайтед.

Челсі - Уотфорд 3: 0

Голи: Жиру, 28, Вілліан, 43 (з пенальті), Барклі, 90 + 2

Челсі: Кепа, Аспілікуета, Крістенсен, Джеймс, Зума, Канте (Гілмор, 78), Барклі, Пулішіч, Маунт (Хадсон-Одоі, 76), Вілліан (Лофтус-Чик, 76), Жиру (Абрахам, 76)

Уотфорд: Фостер, Кабаселе, Феменія (Мазіна, 64), Маріаппа, Доусон, Чалоба, Дукур, Хьюз, Капу (Уелбек, 58), Сарр (Перейра, 83), Діні (Клеверлі, 64)

Попередження: Капу, Маріаппа.