Перша ліга: Оболонь Бровар втратила очки з Прикарпаттям

iSport.ua,  6 липня 2020, 21:08
0
149

Кияни погіршили свої шанси на вихід в УПЛ.

Київська Оболонь Бровар і Прикарпаття на двох забили шість голів, але найсильнішого визначити не зуміли.

Пропустивши першою, Оболонь ще до перерви забила двічі, а на початку другого тайму записав на свій рахунок дубль Батальський довів рахунок до 3:1.

Правда, через всього пару хвилин Микита Безуглий в простій ситуації вразив власні ворота, а на 85-й хвилині Павлюк зумів головою пробити повз Федорівського і рахунок зрівняв.

Через втрату очок відставання Оболоні Бровар від топ-3 вже становить чотири очки. Команда йде сьомою і не виграє вже п'ять матчів.

Оболонь Бровар - Прикарпаття 3:3

Голи: Батальський, 38, 54, Безуглий, 45 + 3 - Барчук, 26 (пен), Безуглий, 56 (а / г), Павлюк, 85