Вердер зберіг місце в Бундеслізі

iSport.ua,  6 липня 2020, 23:40
0
192

Вердер зберіг місце в Бундеслізі, зумівши за сумою двох матчів обіграти плей-офф Хайденхайм.

Після нічиєї в першому матчі 0:0, у матчі-відповіді команди також зіграли внічию 2:2, але за рахунок двох забитих голів на виїзді переможцем протистояння став Вердер.

Бременці повели в рахунку вже на 3-й хвилині матчу - автоголом відзначився захисник Хайденхайма Норман Тойеркауф.

Такий рахунок тримався до 85-ї хвилини, поки Тім Кляйндінст не зрівняв рахунок. У компенсований час Людвіг Аугустінссон знову вивів Вердер вперед, а вже перед самим фінальним свистком Кляйндінст реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок.

Старт нового сезону в чемпіонаті Німеччини запланований на 18 вересня.

Хайденхайм - Вердер 2:2

Голи: Кляйндінст, 85, 90 + 7, пен. - Тойеркауф, 3, автогол, Аугустінссон, 90 + 4

Перший матч - 0:0