Зоря обіграла Колос і піднялася на друге місце УПЛ

iSport.ua,  11 липня 2020, 19:00
0
318

Дубль Кочергіна приніс луганчанам впевнену перемогу.

Луганська Зоря впевнено обіграла Колос з рахунком 2:0 в матчі 30-го туру чемпіонату України.

Героєм матчу став півзахисник луганчан Владислав Кочергін, який ще до перерви оформив дубль.

Вже на 9-й хвилині він проштовхнув м'яч у ворота після пасу Юрченка верхом в один дотик в штрафну, а перед перервою Кочергін голом завершив швидку контратаку Зорі.

Рахунок міг бути більшим, але у Колоса надійно зіграв воротар, а Лунін не забив у двох 100% моментах, потрапив у штангу в першому таймі, а в другій половині, перебуваючи перед порожніми воротами, які не пробив, а почав обігрувати повторно голкіпера. У Колоса удари Морозка і Смирного прийняла на себе штанга.

Команда Віктора Скрипника після перемоги набрала 57 очок, і вийшла на другу сходинку УПЛ, але Десна і Динамо свої матчі 30-го туру проведуть у неділю.

Колос - Зоря 0:2

Голи: Кочергін, 9, 45+2

Колос: Волинець - Зозуля, Гавриш, Петров, Чорноморець - Мілько (Задоя, 75), Богданов - Морозко (Хомченовський, 68), Смирний, Кожушко (Антюх, 46) - Лисенко (Бондаренко, 75).

Зоря: Мацапура - Тимчик (Каменюка, 79), Вернидуб, Абу Ханна (Хомченовський, 22), Михайличенко (Циганікс, 55) - Цвек - Юрченко, Ледньов, Кочергін (Громов, 55) - Перович, Кабан (Луньов, 78).

Попередження: Лисенко, Богданов, Чорноморець - Ледньов, Хомченовський.