Бернлі перервав рекордну переможну серію Ліверпуля

iSport.ua,  11 липня 2020, 19:14
0
354

Команда Клоппа не зуміла вдома обіграти Бернлі.

Ліверпуль не зміг обіграти Бернлі в домашньому матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги.

На 34-й хвилині Ендрю Робертсон вивів Ліверпуль вперед, але на 69-й хвилині Джей Родрігес розстріляв ворота господарів з меж штрафного і встановив остаточний рахунок в матчі - 1:1.

Таким чином, перервалася рекордна для вищого англійського дивізіону домашня переможна серія Ліверпуля, яка налічувала 24 перемоги поспіль в матчах АПЛ на Енфілді.

Востаннє Ліверпуль не зміг обіграти суперника на Енфілді в АПЛ 30 січня 2019 року, зігравши внічию з Лестером 1:1.

Нагадаємо, Ліверпуль раніше достроково оформив титул чемпіона Англії.

Ліверпуль - Бернлі 1:1

Голи: Робертсон, 34 - Родрігес, 69

Ліверпуль: Аліссон - Вільямс (Александер-Арнольд, 69), Гомес, ван Дейк, Робертсон - Вейналдум (Окслейд-Чемберлен, 81), Фабіньо, Джонс (Кейта, 69) - Салах, Фірміно, Мане

Бернлі: Поуп - Бардслі, Лонг, Тарковського, Тейлор - Пітерс (Гудмундссон, 65), Вествуд, Браунхілл, Макніл - Вуд (Видра, 65), Родрігес

Попередження: Гомес - Бардслі, Поуп