iSport.ua,  27 вересня 2020, 18:29
0
938

Мюнхенці поступилися на виїзді.

У неділю, 27 вересня, Хоффенхайм здобув впевнену перемогу над Баварією в матчі другого туру Бундесліги.

Поєдинок проходив на стадіоні ПріЗіроу Арена в Зінсхаймі. Матч завершився з рахунком 4:1.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 16 хвилині зустрічі, після чого подвоїли перевагу на 24-й. Мюнхенці відповіли одним взяттям воріт і команди пішли на перерву з рахунком 2:1.

У другому таймі Хоффенхайм не став задовольнятися вже наявною перевагою в рахунку і на 77-й хвилині забив третій гол, а вже під завісу поєдинку оформив четверте взяття воріт, завдяки реалізованому пенальті Крамаріча, розгромивши суперника.

Хоффенхайм - Баварія 4:1

Голи: 1:0 - 16 Ермін Бичакчич, 2:0 - 24 Даббур, 2:1 - 36 Кіммі, 3:1 - 77 Крамаріч, 4:1 - 90, пенальті Крамаріч.

Хоффенхайм: Бауманн, Кадержабек, Пош, Ермін Бичакчич (Сков, 39), Акпогума, Гайгер (Бебу, 58), Самассеку, Баумгартнер (Гачіновіч 59), Фогт, Крамаріч, Даббур (Грілліч, 80).

Баварія: Нойєр, Девіс, Алаба, Павар (Горетцка, 57), Боатенг, Гнабрі, Кіммі, Мюллер, Толіссо (Мусіала, 72), Сані (Коман, 73), Зіркзее (Левандовскі, 57).

Попередження: Гайгер (21), Баумгартнер (28), Крамаріч (45), Боатенг (90), Нойєр (90).