iSport.ua,  29 листопада 2020, 10:15
0
89

Бельгієць був змушений залишити поле вже на 28-й хвилині матчу з Алавесом.

Реал сенсаційно поступився Алавесу в матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

Форвард мадридців Еден Азар вийшов на поле в стартовому складі, але не зміг дограти навіть перший тайм поєдинку. На 28-й хвилині бельгійського футболіста замінили на Родріго.

Після матчу головний тренер команди Зінедін Зідан підтвердив, що Азар не зміг продовжити матч через отримане ушкодження. При цьому француз висловив надію, що це не м'язова травма, а звичайний забій, повідомляє AS.

Якщо найгірші побоювання все ж підтвердяться, бельгієць ризикує вилетіти на невизначений термін. До слова, це пошкодження стало для бельгійця восьмим за 16 місяців, проведених в Мадриді.

Раніше повідомлялося, що Азар подешевшав на 90 млн євро з моменту переходу в Реал.