iSport.ua,  24 січня 2021, 20:55
0
462

Команда Сульшера пробилася в 1/8 фіналу Кубка Англії.

Манчестер Юнайтед здобув перемогу над Ліверпулем в 1/16 фіналу Кубка Англії. "Північно-західне" дербі завершилося з рахунком 3:2 на користь манкуніанців.

Першими забили "червоні". На 18-й хвилині Мохамед Салах увірвався в штрафну і переграв голкіпера МЮ Діна Хендерсона. В середині першого тайму Мейсон Грінвуд зрівняв рахунок.

На початку другої половини зустрічі Маркус Решфорд вивів манкуніанців вперед. Ліверпуль відповів ще одним голом у виконанні Салаха.

Перемогу Манчестер Юнайтед приніс результативний удар у виконанні хавбека Бруну Фернандеша.

Манкуніанці пробилися в 1/8 фіналу турніру, де їх чекає зустріч з Вест Хемом, кольори якого захищає український вінгер Андрій Ярмоленко.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 3:2

Голи: Грінвуд, 26, Решфорд, 48, Фернандеш, 78 - Салах, 19, 58

Манчестер Юнайтед: Хендерсон - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу - Погба, Мактоміней - Грінвуд (Фред, 67), ван де Беек (Фернандеш, 67), Решфорд (Мартіаль, 86) - Кавані.

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Р. Вільямс, Фабіньо, Робертсон - Вейналдум (Мане, 62) - Тіаго (Шакірі, 81), Мілнер - Джонс - Салах, Фірміно (Орігі, 81).

Попередження: Фред, Лінделеф, Погба - Фабіньо.