Інтер в неймовірному матчі вибив Мілан з Кубка Італії

iSport.ua,  26 січня 2021, 23:57
0
453

Інтер здобув перемогу над Міланом в поєдинку 1/4 фіналу Кубка Італії. Перемогу "нерадзуррі" приніс гол Еріксена зі штрафного.

Зустріч пройшла на стадіоні Джузеппе Меацца і завершилася перемогою команди Конте з рахунком 2:1.

Мілан вийшов вперед на 31-й хвилині завдяки голу Златана Ібрагімовича.

У кінцівці першого тайму швед влаштував бійку з Ромелу Лукаку, за що отримав жовту картку. На початку другого тайму Златан отримав другий "гірчичник" і залишив свою команду в меншості.

На 71-й хвилині Лукаку зрівняв рахунок, успішно реалізувавши пенальті. Переможний м'яч забив Крістіан Еріксен. Датчанин відзначився голом зі штрафного.

У півфіналі Інтер зустрінеться в з переможцем пари Ювентус - СПАЛ.

Інтер - Мілан 2:1

Голи: Лукаку, 71 (пен.), Еріксен, 90 + 7 - Ібрагімович, 31

Інтер: Ханданович - Шкрініар, Де Врей, Коларов (Янг, 90 + 2) - Дарміан (Хакимі, 46), Барелла, Брозовіч, Відаль, Перішич (Мартінес, 67) - Лукаку, Санчес.

Мілан: Тетерушану - Далот, К'єр (Томорі, 20), Романьйолі, Ернандес - Мейте, Кессьє - Салемакерс (Кастільехо, 85), Діас (Ребич, 60), Леау (Крунич, 85) - Ібрагімович.

Попередження: Лукаку, Брозовіч, Хакимі - К'єр, Ібрагімович, Ребич

На 58-й хвилині був вилучений Златан Ібрагімович (Мілан) (друге попередження).