Манчестер Сіті із Зінченком завдав поразки Арсеналу

iSport.ua,  21 лютого 2021, 20:35
0
375

Єдиний м'яч забив нападаючий Рахім Стерлінг.

Манчестер Сіті здобув перемогу над Арсеналом у матчі 25-го туру чемпіонату Англії.

Зустріч, що пройшла на стадіоні Емірейтс, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей.

Єдиний гол у матчі забив нападаючий "городян" Рахім Стерлінг, який відзначився на другій хвилині. Форвард ударом головою замкнув подачу Ріяда Мареза.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Після цієї перемоги підопічні Гвардіоли набрали 59 очок і зміцнили лідерство в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Арсенал займає десяте місце (34 бали).

Арсенал - Манчестер Сіті 0:1

Гол: Стерлінг, 2

Арсенал: Лено - Бельерін, Марі, Холдинг (Давид Луїс, 82), Тірні - Ельнені (Себальос, 86), Джака, Едегор (Сміт-Роу, 73) - Сака, Обамеянг, Пепе (Ляказетт, 73).

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселье, Діаш, Стоунз, Зінченко - Фернандіньо, Гюндоган, Де Брюйне (Жезус, 63) - Бернарду Сілва, Стерлінг, Марез.

Попередження: Джака, Бельерін - Бернарду Сілва, Канселье