Олександрія пропустила в меншості, але здолала Дніпро-1 в серії пенальті

iSport.ua,  3 березня 2021, 21:58
0
104

Дніпро-1 зрівняв рахунок після видалення гравця Олександрії, але це не допомогло команді вийти в півфінал турніру.

У матчі 1/4 фіналу Кубка України Олександрія в напруженій боротьбі вирвала путівку у Дніпра-1 в наступний раунд турніру.

Перший тайм пройшов досить спокійно, а ось друга половина зустрічі видалася багатою на події. Спочатку Олександрія вийшла вперед завдяки точному удару Третьякова, але лише через 12 хвилин після цього Гречишкін отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості.

Дніпро-1 вже через кілька хвилин скористався чисельною перевагою і відновив паритет завдяки точному удару Булеца. Але на більше команди не вистачило і основний час так і завершився внічию - 1:1.

В екстра-таймах також не було забито жодного голу і в підсумку, переможця визначила серія пенальті, де точнішою виявилася Олександрія - 4:3.

Дніпро-1 - Олександрія - 1:1 (3:4 по пен.)

Голи: Булеца, 79 - Третьяков, 62.

Дніпро-1: Сарнавський - Адамюк (Тейлор, 76), Дуглас, Логінов, Дубінчак - Назаренко (Вагнер, 76), Пихаленок, Ігнатенко (Когут, 69), Ді Франко (Хобленко, 99) - Чуже (Булеца, 69) - Довбік.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Бондаренко, Вантух (Стецков, 119) - Банада, Лучкевич (Мірошниченко, 81), Гречишкін, Третьяков (Калюжний, 88) - Шастал (Мельник, 79) - Сітало.

Попередження: Ді Франко, Адамюк, Пихаленок - Гречишкін, Сітало.

Вилучення: Гречишкін (76-я хвилина, друга жовта картка).