Петряк забив десятий гол у сезоні за Фехервар

iSport.ua,  4 березня 2021, 07:55
0
135

Українець не допоміг свій команді здобути перемогу над Пакшею.

Український півзахисник угорського Фехервара Іван Петряк відзначився голом у матчі 24-го туру чемпіонату країни проти Пакша.

Петряк вийшов у стартовому складі команди і на 11-й хвилині вивів Фехервар вперед. Українець був замінений на 77-й хвилині за рахунку 2:0, після чого його команда пропустила двічі й упустила перемогу.

У нинішньому сезоні Петряк забив десять голів і віддав шість результативних передач в 30 матчах за Фехервар у всіх турнірах.

Фехервар йде на третьому місці в чемпіонаті Угорщини, поступаючись Ференцварошу Сергія Реброва 20 очками.