Ман Сіті знову обіграв Боруссію Д і вийшов до півфіналу ЛЧ

iSport.ua,  14 квітня 2021, 23:52
0
257

Манчестер Сіті обіграв дортмундську Боруссію з рахунком 2:1 в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті очікувано взяв м'яч під свій контроль зі старту, але Боруссії вдався швидкий гол. Дауд після передачі Голанда пробив в суперника, але м'яч відлетів до Беллінгема, який відправив його точно в дев'ятку.

За такого рахунку далі проходила Боруссія Д, тому англійські футболісти тут же додали. Особливо старався Де Брюйне, який пробив у хрестовину, небезпечно бив зі штрафного, але Ройс вибив м'яч, потім Кевін  з кутового ледь не закрутив у ворота. Але на перерву команди пішли з мінімальною перевагою німців.

Правда, відразу після перерви Манчестер Сіті рахунок зрівняв. М'яч у штрафному Боруссії потрапив в руки Джану, а Марез реалізував пенальті.

За 20 хвилин до кінця матчу команди обмінялися моментами - Хуммельс після подачі зі штрафного пробив у сантиметрах над поперечиною, а в атаці після удару Де Брюйне Хитц красивим сейвом врятував команду.

І все ж Ман Сіті забив - після кутового Фоден зіграв на підборі і з-за меж штрафного відправив м'яч у ближній кут. Після цього Холанд тут же міг зрівнювати рахунок, але не влучив у ворота, а далі гра за моментами фактично закінчилася.

У першій грі команди Хосепа Гвардіоли також здобула перемогу з рахунком 2:1. За сумою двох ігор Манчестер Сіті переміг 4:2 і вийшов в півфінал Ліги чемпіонів, де зіграє з ПСЖ.

Боруссія Д - Манчестер Сіті 1:2

Голи: Беллінгем, 15 - Марез, 54 (пен.), Фоден, 75

Боруссія Д: Хитц - Морей (Тіггес, 81), Аканжі, Хуммельс, Геррейру - Беллінгем (Брандт, 80), Джан, Дауд (Азар, 75) - Кнауфф (Рейна, 70), Холанд, Ройс.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Діаш, Зінченко - Де Брюйне, Родрі, Гюндоган - Марез (Стерлінг, 88), Сілва, Фоден.

Попередження: Беллінгем