iSport.ua,  5 грудня 2021, 21:26
0
141

Команди в епічному матчі розійшлися миром.

У неділю, 5 грудня, у рамках 17 туру УПЛ Десна приймала Маріуполь. Матч завершився внічию з рахунком 3:3.

До 48-ї хвилини гості вели у два м'ячі – дубль на рахунку Олексія Кащука, проте Десна не здалася та виявила характер. Клуб із Чернігова зміг забити три голи у період з 51 по 80 хвилину.

Героєм зустрічі став Олексій Кащук, який забив свій третій гол у матчі, який приніс гостям важливий бал.

Після 16 турів Десна йде на 7 місці з 25 балами, а Маріуполь посідає 16 рядок, набравши 8 очок.

Десна - Маріуполь 3:3

Голи: Арвеладзе, 51, Юрченка, 57, Волошин, 80 – Кащук, 29, 48, пен, 90+1

Десна: Литовка – Завійський, Селін, Сафронов, Болбат – Домбровський, Арвеладзе (В.Волошин, 78), Калитвинцев – Безбородько (Шевцов, 78), Будковський, Юрченко.

Маріуполь: Турбаєвський – Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Стасюк – Чех (Петерман, 68), Мішнєв, Очеретько, Топалов (Хромей, 76), Кащук – Холод.

Попередження: Калитвинцев, Домбровський – Мішнєв, Чех