iSport.ua, 20 листопада 2016, 19:27
0
86

Відбувся другий поєдинок 28-го туру чемпіонату України.

Відбувся черговий поєдинок чемпіонату України, в якому зустрічалися два аутсайдери української хокейної ліги - харківський Витязь і білоцерківський Білий Барс, які знаходяться на п'ятому і шостому місцях відповідно.

Що стосується складів команд, то у харків'ян відновилися після травм Філіп Матвієнко і Максим Качмар, а також у гру був задіяний в атаці Артем Кобиков. У білоцерківців повернувся до складу захисник Юрій Поцілуєнко.

У першому періоді була невелика перевага у харківської команди, яка завжди намагалася розіграти шайбу біля чужих воріт до останнього, а ось гості відповідали контратаками, які так і нічим результативним не закінчилися. Перевагу Витязя втілилася у закинуті шайби лише в кінцівці двадцятихвилинці, коли харків'яни двічі засмутили Віталія Власенка зусиллями Олександра Миколенка та Сергія Алексаняна-Петровича.

У другому періоді гра трохи заспокоїлася, але гості занадто часто порушували правила і грали в меншості, через що постійно тримали в напрузі свою оборону і воротаря. На щастя для гостей, вони вистояли у ці непрості хвилини, після чого змогли трохи вирівняти гру завдяки тим же вилученням, але вже у складі Витязя.

На початку третьої двадцятихвилинки у форматі чотири на чотири у білоцерківців результативним кидком відзначився Олександр Воронін, який скоротив відставання в рахунку. Після цього були невеликі бійки і штрафи, які, як виявилося пішли на користь господарям, які ще двічі змогли вразити ворота Власенка. Закинутими шайбами ​​за Витязь відзначилися Микита Попов і Руслан Максименко.

Таким чином, Витязь вдруге поспіль обігрує Білий Барс, для якого ця поразка стала восьмою поспіль. Тепер відставання команди Костянтина Буценка від п'ятого місця становить п'ять балів, а ось Витязь набрав уже 11 балів, правда їм залишається ще 13 пунктів до Дженералз, які нині на 4-й сходинці.

Витязь - Білий Барс 4: 1 (2: 0, 0: 0, 2: 1)

Шайби: 16:12 Миколенко (М. Попов - більш.) - 1: 0; 19:34 Алексанян-Петрович (Лазаренко) - 2: 0; 45:12 Воронін (Ромащенко, Логачов) - 2: 1; 53:27 М. Попов (Ханін, Міхеєнок) - 3: 1; 54:30 Максименко (Кобиков) - 4: 1

Воротарі: В'язовов - Власенко

Кидки: 25 - 23

Штраф: 28 - 18

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); О. Благой - Логачов, Ядловський - Дворецький, Воронін - Поцелуєнко, Д. Гриценко - Сухонос; Микулко - Ромащенко - Лісників, Козієнко - Разумов - Даниленко, Печерських - А. Люльчук - Вінницький, Ружников - Сеник - Праведний.

Витязь: В'язовов (Напненко); Сальников - Декало, М. Попов - Сірченко, Кривда - Муль, Качмар - Матвієнко; Посєвін - Н. Попов - Кривонос, Лазаренко - Ханін - Міхеєнок, Єфремов - Максименко - Кобиков, Одноворченко - Миколенко - Алексанян-Петрович