iSport.ua,  3 грудня 2016, 16:26
0
75

Відбувся стартовий поєдинок 24-го туру чемпіонату України.

Відбувся черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому чинний чемпіон Донбас у гостях зустрічався з криворізьким Кривбасом, який претендує на медалі в цьому сезоні.

Що стосується складів команд, то у криворіжців, як і раніше, травмований основний воротар Денис Черепанов і форварди Костянтин Толканов і Владислав Куцевич. Ну і відзначимо повернення до складу основного нападаючого Олександра Селянина. Якщо говорити про команду Анатолія Степанищева, то в заявку на матч не потрапили Павло Большаков, Роман Благой і Віктор Захаров, а повернувся в гру після травми Артем Бондарєв.

У першому періоді команди, як зазвичай, діяли дуже обережно з оглядкою на свої ворота і навіть у більшості ні ті, ні інші відзначитись не змогли. Також варто сказати, що криворіжці закинули шайбу в меншості, але її не зарахували через гравця, який перебував у площині воріт Євгена Царегородцева.

У другому періоді ситуація на майданчику не змінилася. В середині двадцятихвилинки був прекрасний шанс у криворіжців у контратаці, але завдяки сейву Царегородцева донеччани зберегли свої ворота сухими. Ну а в кінцівці періоду гравці Кривбасу залишилися в меншості на чотири хвилини і таким подарунком команда Анатолія Степанищева скористалася. Класний, а головне результативний кидок від синьої лінії вдався захисникові гостей Віталію Ляльці - 0:1.

Старт третього періоду також залишився за гостями, які змогли подвоїти свою перевагу в рахунку і знову це сталося в більшості. Кочетков віддав на синю лінію, а Олександр Побєдоносцев класно клацнув і потрапив під саму перекладину - 0:2.

На екваторі періоду відбулося два цікавих епізоди. Спершу на льоду в кулачному протистоянні зійшлися Віталій Лялька й Антон Рубан, а потім в ігровому зіткненні серйозну травму отримав захисник господарів Кирило Білоусов, який зіткнувся з Єгором Безуглим. Ну, і в кінцівці зустрічі, за три хвилини до кінця, у донеччан відзначився Шаміль Рамазанов, який і встановив остаточний рахунок на табло - 0:3.

Таким чином, Донбас перемагає в сьомому матчі поспіль і набирає 54 очки, що дозволяє їм зайняти чисте перше місце, випереджаючи Кременчук на три очки, і при цьому у донеччан є гра в запасі. Що стосується Кривбасу, то у нього 42 бали і третя сходинка в турнірній таблиці УХЛ.

Кривбас - Донбас 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 38:43 Лялька (Єгоров, Кочетков - більш.) - 0:1 41:31 Побєдоносцев (Кочетков - більш.) - 0:2; 56:19 Рамазанов (Рамазанов, Бондарєв) - 0:3

Воротарі: Безхлібний - Царегородцев

Кидки: 26 - 30

Штраф: 38 - 53

Кривбас: Безхлібний (Коржиков); Магерів - Білоусов, Рябенко - Афанасьєв, Александров - Катрич, Макріцький; Селянин - Черненко - Німенко, Караульщук - Вал. Алексюк - Слюсар, Савченко - Секирко - Тимченко, Підгурський - Макріцький - Коваленко, Рубан

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Хакимов - Кугут, Побєдоносцев - Яковлев, Вол. Алексюк - Петрухно, Толстушко - Таран; Лялька - Буценко - Никифоров, Єгоров - Шафаренко - Кочетков, Безуглий - Шаманський - Рамазанов, Чердак - Бондарєв - Мазур