iSport.ua,  5 грудня 2016, 23:18
0
58

Відбувся перенесений поєдинок 8-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому чинний чемпіон України Донбас в гостях зустрічався з криворізьким Кривбасом, який також претендує на медалі першості. Нагадаємо, що в востаннє ці дві команди проводили очну зустріч третього грудня.

У порівнянні з минулою грою, криворіжці не дорахувалися воротаря Черепанова, основного захисника Білоусова, а також нападаючих Толканова і Куцевича. Що стосується Донбасу, то у нього зустріч пропускав основний воротар Царегородцев, замість якого зіграв молодий Дьяченко. Також в заявку не потрапили травмовані Благой і Захаров.

У першому періоді, та й по ходу всього поєдинку перевага донецької команди була очевидною, але ось рахунок відкрити вдалося лише на 15-й хвилині зусиллями Хакимова, який відзначився в більшості.

У другій двадцятихвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. Спершу на екваторі періоду рахунок зрівняв Караульщук, а чотирма хвилинами потому донеччани знову вийшли вперед, завдяки голу у виконанні Яковлевса.

У третьому періоді команди грали обережніше, але в середині періоду криворіжці отримали видалення і донеччани цим моментально скористалися, а автором закинутої шайби став Кугут. Остаточну крапку в матчі поставив Шафаренко, який відзначився за дві з невеликим хвилини до фінальної сирени.

Таким чином, Донбас здобув восьму перемогу поспіль, чим і поставив новий рекорд УХЛ за перемогами поспіль, який раніше належав Кременчуку. Після цієї гри у Донбасу на три очки більше, ніж у Кременчука, але у донеччан є матч в запасі. Що стосується Кривбасу, то для них ця поразка стала п'ятою від Донбасу і другою поспіль. Наразі, Кривбас йде на третьому місці і відстає від Кременчука на 12 балів.
Кривбас - Донбас 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Шайби: 14:05 Хакимов (Кугут, Никифоров - більш.) - 0:1; 30:46 Караульщук (Макріцкій, Вал. Алексюк) - 1:1; 34:31 Яковлевс (Шафаренко, Єгоров) - 1:2; 48:14 Кугут (Буценко - більш.) - 1:3; 57:41 Шафаренко (Єгоров, Кочетков) - 1:4

Воротарі: Безхлібний - Дьяченко

Кидки: 25 - 34

Штраф: 12 - 8