iSport.ua,  8 грудня 2016, 23:16
0
78

Відбувся другий поєдинок 25-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому аутсайдер чемпіонату на своєму майданчику несподівано обіграв претендента на золоті медалі - криворізький Кривбас.

Якщо говорити про склади команд, то у білоцерківців у заявку не потрапили Максим Разумов, Назар Ружников, Юрій Поцілуєнко й Олександр Люльчук. Що стосується криворіжців, то у них головною втратою був одині з лідерів атаки Олександр Селянін і воротар Денис Черепанов.

У першому періоді криворіжці трохи більше володіли шайбою в чужій зоні, але забити не вийшло. Відзначимо, що в обох команд були можливості пограти в більшості, але обидва колективи такою перевагою не скористалися.

У другому періоді білоцерківській команді вдалося не тільки вирівняти гру, а й відкрити рахунок в поєдинку. Криворіжці залишилися в меншості, і Барси вийшли вперед зусиллями екс-форварда Донбасу Сергія Бабинця, для якого це перша закинута шайба в складі білоцерківців.

Після голу команда Олександра Куликова намагалася грати більше в атаці, але воротар господарів Власенко зловив кураж, і сьогодні його ворота були на міцному замку. В результаті на початку третього періоду Білий Барс подвоїв свою перевагу в рахунку зусиллями все того ж Бабинця, який оформив дубль.

У складі Білого Барса відзначимо молодого воротаря, 19-річного Віталія Власенка, який оформив перший шатаут, відбивши всі 28 кидків по своїх воротах. Ну і виділимо Дмитра Ігнатенка, який двічі асистував Бабинцю.

Таким чином, Білий Барс набирає 11 очок і потихеньку наздоганяє харківський Витязь, у якого стільки ж балів, але три матчі в запасі. Що стосується Кривбасу, то для них це третя поразка поспіль.

Білий Барс - Кривбас 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 32:15 Бабинець (Дворецький, Даниленко - більш.) - 1: 0; 41:08 Бабинець (Даниленко, Козієнко) - 2: 0

Воротарі: Власенко - Безхлібний

Кидки: 29 - 28

Штраф: 8 - 8