Біатлон: Джима другу гонку поспіль виграла бронзу

0
389
Юлія Джима приносить уже другу бронзу

Українка Юлія Джима блискуче починає олімпійський сезон.

У шведському Естерсунді завершилася спринтерська гонка в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону і знову Україна не залишилася без медалі.

Другу гонку поспіль Юлія Джима фінішує на бронзовій позиції. Юля стартувала під раннім 11-м номером, але без промахів пройшла обидва рубежі і на фініш прийшла другою, програвши 4 секунди француженці Бреза.

З решти 90 спортсменів українку на одну позицію зуміла посунути тільки німкеня Деніз Херрманн, яка раз промахнулася, але показала відмінну швидкість і на фініші випередила Бреза на 15 секунд.

Срібний призер індивідуальної гонки Суневе Сулемдаль знову стартувала під пізнім номером (81-м) і пройшла рубежі з двома нулями, до останнього претендуючи на медаль, але фінішувала лише четвертою.

Решта українок не зуміли пройти рубежі без промахів. Сестри Семеренко допустили по одному промаху і фінішували на початку третього десятка, на 28-й позиції опинилася Олена Підгрушна з двома промахами. Анастасія Меркушина зуміла потрапити в очкову зону, а ось два промахи Ірини Варвинець не дозволили їй потрапити у топ-60, які будуть стартувати в неділю в гонці переслідування.