Біатлон: Віта Семеренко взяла бронзу в пасьюті в Оберхофі

iSport.ua, 6 січня 2018, 14:12
0
368
Віта Семеренко

У німецькому Оберхофі відбулася жіноча гонка переслідування в рамках четвертого етапу Кубка світу.

Українська біатлоністка Віта Семеренко в Оберхофі стартувала 22-ю, однак завдяки ідеальній стрільбі та непоганій швидкості на дистанції наша спортсменка зуміла завоювати бронзу.

Ще більш вражаючий прогрес показала Юлія Джима, яка з 42-го місця з одним промахом змогла прорватися на 13-е.

Кілька позицій зуміли відіграти Олена Підгрушна й Анастасія Меркушина, в обох спортсменок по одній незакритій мішені. Ірина Варвинець не змогла поліпшити свою позицію й фінішувала 56-ю.

Перемогу в гонці здобула Анастасія Кузьміна, яка, незважаючи на два промахи, випередила найближчу суперницю Доротею Вірер більш ніж на хвилину.