Біатлон: українські дівчата видали найгірший виступ у сезоні

0
234
Тирил Екгофф

Лише дві українки потрапили в очки в спринті в Антгольці. Це один з найгірших виступів біатлоністок перед прийдешньою Олімпіадою в Пхьончхані.

Жіноча збірна України з біатлону видала найгіршу гонку в сезоні в рамках Кубка світу, невдало виступивши в спринті на шостому етапі Кубка світу в Антгольці.

Проблеми в нашої команди почалися ще до гонки, коли стало відомо, що через хворобу Юлія Джима і Анастасія Меркушина не зможуть вийти на старт, через що в нас стартували тільки чотири спортсменки.

Іменинниці Віта і Валя Семеренко розпочали гонку з одного і двох промахів відповідно, при цьому Валя ще й на дистанції була повільною, тому навіть чиста стрільба стоячи не дозволила їй фінішувати в топ-60.

У підсумку в очках фінішували Віта Семеренко та Ірина Варвинець, які промахнулися по разу. Ольга Абрамова слідом за Валею Семеренко з її двома промахами (64-а) посіла 74-е місце з трьома промахами.

Перемогу в гонці здобула норвежка Тирил Екгофф, для якої в спринті вирішувалося питання потрапляння на Олімпіаду. Вперше в сезоні Екгофф закрила всі мішені в гонці, до того ж вона показала другий результат на лижні, особливо сильним видавши останнє коло. У підсумку її перевага над Лаурою Дальмаєр, яка фінішувала другою, становила 12 секунд.

На третьому місці фінішувала Вероніка Віткова із Чехії, яка на рівних з Дальмаєр провела гонку, але на останнє коло її не вистачило - і в підсумку німкені вона програла 8 секунд.

Відзначимо провал декого з фаворитів: Кайса Макаряйнен зробила три промахи і стала 26-ю, а Анастасія Кузьміна також з трьома промахами закінчила гонку 18-ю.