Білодід почала рік з перемоги на Гран-прі з дзюдо

iSport.ua, 19 січня 2018, 21:15
0
52
Дар'я Білодід

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала золоту медаль на Гран-прі Тунісу з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Білодід стартувала з другого раунду турніру і провела чотири зустрічі, все вигравши достроково іппон.

Спершу українка перемогла росіянку Оксану Агазаде, потім голландку Амбер Герсйес, у півфіналі здолала співвітчизницю Марію Черняк, а у фіналі іппон була здобута перемога над румункою Александрою Поп.

29-річна Марія Черняк у бронзовому фіналі виграла в узбечки Дійори Келдійорової, також не залишившись без медалі.

Білодід здобула свою другу перемогу в кар'єрі на змаганнях рівня Гран-прі, до цього у неї була перемога в Гаазі в листопаді 2017 року. Черняк виборола вже десяту медаль на Гран-прі.