Біатлон: Домрачева виграла мас-старт в Антхольці

iSport.ua, 21 січня 2018, 14:45
0
287
Дарина Домрачева

Білоруська біатлоністка Дарина Домрачева стала переможницею останньої гонки Кубка світу перед Олімпіадою - мас-старту в італійському Антхольці. Українські біатлоністки не зуміли потрапити в десятку найкращих за підсумками гонки.

Домрачева промахнулася на першій стрільбі і протягом всієї гонки не була в лідерах, але в підсумку цей промах залишився єдиним. Особливо це зіграло роль на останній стрільбі, до якої Дарина прийшла восьмою, але стала єдиною з першої десятки, хто не промахнувся, тому вийшла лідером і вже не дала шансів суперницям.

Лідером після першої стрільби вийшла Доротея Вірер, яка пройшла чисто три перших рубежі, з кожним колом нарощувала свою перевагу і 23 секунди вигравала у конкуренток перед останньою стрільбою, але два промахи відкинули її на третє місце, а слабке останнє коло взагалі залишило її навіть без участі у квітковій церемонії (7-е місце).

На друге і третє місце в мас-старті вийшли Кузьміна і Макаряйнен, які промахнулися 3 і 4 рази відповідно, але за рахунок швидкості кожного разу їм вдавалося відіграватися. Наприклад, Кайса на останньому колі з 8-го місця піднялася на третє.

З українок довгий час у групі переслідувачів Доротеї Вірер йшла Валя Семеренко завдяки точній стрільбі, але промах на останньому рубежі не дозволив їй фінішувати в десятці - вона 11-а.

Віта Семеренко, зокрема, стала 22-ю, а Юлія Джима, яка пропустила попередні гонки цього етапу ув зв'язку із хворобою, зуміла стати тільки 28-ю.