Біатлон: Підручний - кращий з українців у пасьюті чемпіонату Європи

iSport.ua, 27 січня 2018, 15:17
1
207
Дмитро Підручний

Дмитро Підручний фінішував восьмим у гонці переслідуванні в Ріднау. Лише один українець увійшов до першої десятки, решта спортсменів опинилися далеко позаду.

На чемпіонаті Європи з біатлону в італійському Ріднау пройшла чоловіча гонка переслідування.

Кращим з українців став Дмитро Підручний, який стартував восьмим, і на фініші показав той же результат. Артем Прима, який втратив 7 позицій на старті, фінішував 12-м. Руслан Ткаленко, який почав гонку 36-м, завершив її на 40-му місці. Сергій Семенов, який повинен був стартувати 29-м, участі в гонці не приймав.

Перемогу в гонці здобув росіянин Олександр Логінов, болгарин Красимир Анев став 2-м, ще один росіянин Євген Граничев, який відіграв 16 позицій, показав 3-й результат.