Біатлон: Дальмаєр - чемпіонка в спринті, українки не ввійшли в топ-10

0
284
Лаура Дальмаєр

Німкеня Лаура Дальмаєр підтвердила статус фаворита і принесла Німеччині перше золото Олімпіади 2018.

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр впевнено виграла спринтерську гонку на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані.

Лаура Дальмаєр вважалася однією з головних фавориток і вона підтвердила це звання, пройшовши дистанцію майже бездоганно.

Німкеня стала однією з трьох біатлоністок, яким вдалося закрити всі мішені, і в підсумку в фінішному протоколі випередила найближчу суперницю на 24 секунди.

Дивовижна боротьба за друге місце закінчилася тріумфом Норвегії - Марте Олсбу на 1.6 секунди випередила чешку Вероніку  Виткову, яка стала бронзовим призером. Долю медалі вирішувало проходження останнього кола, адже після другої стрільби обидві біатлоністки показували однаковий час, проте трохи швидшою на фініші виявилася Олсбу.

Інші фаворитки гонки виступили невдало і причиною тому став сильний вітер. Анастасія Кузьміна, переможниця спринту в Ванкувері і Сочі, заробила три кола штрафу і закінчила гонку 12-ю, показавши кращий хід на дистанції.

Домрачева, Бреза і Доротея Вірер промахнулися по два рази, а Кайса Макаряйнен, як і Кузьміна, промахнулася тричі.

На жаль, не зуміли пройти без промахів гонку українки, і лише Віта Семеренко може записати спринт собі в актив, щоправда, через образливий промах на другій стрільбі відкотилася у другий десяток, фінішувавши 13-ю.

Валя Семеренко та Анастасія Меркушина показали однакову стрілянину -2 +1 - і закінчили гонку на 46-му і 55-му місцях, а Ірина Варвинець невластиво для себе допустила п'ять промахів і показала лише 73-й результат.

У гонку переслідування кваліфікували три українки, але є відчуття, що там ми побачимо тільки Віту Семеренко.